Ota yhteyttä

Liisa Oksanen

Toimitusjohtaja, viestintäasiantuntija

liisa.oksanen@tulus.fi

+358 50 579 3205

Minna Kumpu

Digitaalisen viestinnän projektipäällikkö

minna.kumpu@tulus.fi

+358 50 579 3203

Maija Veteläsuo

Hallituksen puheenjohtaja, yrittäjä

maija.vetelasuo@tulus.fi

+358 500 736 202

Janne Suokas

Projektipäällikkö, viestintäasiantuntija

janne.suokas@tulus.fi

+358 44 751 0211

Rekrytoimme!

Haluatko liittyä seuraan? Innokas pöytälaatikkomme ottaa hakemuksia vastaan vuoden ympäri.

liisa.oksanen@tulus.fi

+358 50 579 3205

Juulia Ketola

Viestintäkoordinaattori

juulia.ketola@tulus.fi

+358 40 194 2777

Vera Aarteinen

Viestintäkoordinaattori

vera.aarteinen@tulus.fi

+358 50 579 3208

Laura Merilä

Tiedottaja

laura.merila@tulus.fi

+358 50 579 3207

Anu Ritvanen

Tiedottaja

anu.ritvanen@tulus.fi

+358 50 470 1007

Minea Hara

Viestintäasiantuntija

minea.hara@tulus.fi

+358 50 579 3204

Xiaohong Ni

WeChat-markkinoinnin asiantuntija, sisältöstrategi

nixiaohong@tulus.fi

+358 40 670 0046

Petra Tuulkari

Markkinointiviestinnän suunnittelija

petra.tuulkari@tulus.fi

+358 50 326 0070

Ida Vairema

Markkinointiviestinnän suunnittelija

ida.vairema@tulus.fi

+358 44 751 3100

Riikka Finnilä

Verkkoviestinnän suunnittelija

riikka.finnila@tulus.fi

+358 50 547 9997

Paula Kontiainen

Graafinen suunnittelija

paula.kontiainen@tulus.fi

+358 50 475 5035

Pekka Vitamaa

Visuaalinen johtaja

pekka.vitamaa@tulus.fi

+358 50 579 3201

Krista Lampi

Digitaalisen viestinnän ja myynnin projektipäällikkö

krista.lampi@tulus.fi

+358 50 475 5139

Petra Niemi

Projektipäällikkö, viestintäasiantuntija

petra.niemi@tulus.fi

+358 44 751 3101

Anni Pakkala

Palvelupäällikkö

anni.pakkala@tulus.fi

+358 50 579 3202

Johanna Lassy-Mäntyvaara

Johtava viestintäasiantuntija

johanna.lassy@tulus.fi

+358 40 584 9569

Tuija Lahti

Graafinen suunnittelija

tuija.lahti@tulus.fi

+358 44 751 3107

Siru Salminen

Sosiaalisen median asiantuntija

siru.salminen@tulus.fi

+358 50 579 3206

Saara Töyssy

Kehityspäällikkö, viestintäasiantuntija

saara.toyssy@tulus.fi

p. +358 44 751 3104

Taru Nylund

Markkinointiviestinnän suunnittelija

taru.nylund@tulus.fi

+358 40 751 3102

Mietityttääkö viestintä? Ota yhteyttä niin mietitään yhdessä!

Mistä olet kiinnostunut?

14 + 13 =