Ota yhteyttä

Mietityttääkö viestintä? Ota rohkeasti yhteyttä! Myös lomakkeemme vie viestisi luotettavasti perille.

Liisa Oksanen

Toimitusjohtaja, viestintäasiantuntija, partneri

liisa.oksanen@tulus.fi

+358 50 579 3205

Krista Lampi

Digitaalisen viestinnän ja myynnin projektipäällikkö

krista.lampi@tulus.fi

+358 50 475 5139

Anni Pakkala

Palvelupäällikkö

anni.pakkala@tulus.fi

+358 50 579 3202

Minna Kumpu

Digitaalisen viestinnän projektipäällikkö

minna.kumpu@tulus.fi

+358 50 579 3203

Maija Veteläsuo

Hallituksen puheenjohtaja, partneri

maija.vetelasuo@tulus.fi

+358 500 736 202

Johanna Lassy-Mäntyvaara

Johtava viestintäasiantuntija

johanna.lassy@tulus.fi

+358 40 584 9569

Petra Niemi

Projektipäällikkö, viestintäasiantuntija

petra.niemi@tulus.fi

+358 44 751 3101

Janne Suokas

Projektipäällikkö, viestintäasiantuntija

janne.suokas@tulus.fi

+358 44 751 0211

Saara Töyssy

Kehityspäällikkö, viestintäasiantuntija

saara.toyssy@tulus.fi

+358 44 751 3104

Heli Hiltunen

Heli Hiltunen

Viestinnän ja talouden projektipäällikkö

heli.hiltunen@tulus.fi
+358 50 534 5089

Vesa Brandt

Vesa Brandt

Sisältöstrategi

vesa.brandt@tulus.fi
+358 50 556 3885

Sara Steensig

Sisältöstrategi

sara.steensig@tulus.fi

+358 50 579 3210

Paula Huvinen

Tiedottaja

paula.huvinen@tulus.fi

+358 50 475 4396

Vera Aarteinen

Visuaalisen viestinnän suunnittelija

vera.aarteinen@tulus.fi

+358 50 579 3208

Laura Merilä

Viestintäasiantuntija, työyhteisövalmentaja

laura.merila@tulus.fi

+358 50 579 3207

Anu Ritvanen

Tiedottaja

anu.ritvanen@tulus.fi

+358 50 470 1007

Minea Hara

Viestintäasiantuntija

minea.hara@tulus.fi

+358 50 579 3204

Xiaohong Ni

WeChat-markkinoinnin asiantuntija, sisältöstrategi

nixiaohong@tulus.fi

+358 40 670 0046

Jonna Niemi

Viestintäkoordinaattori

jonna.niemi@tulus.fi

+358 50 326 0070

Sanni Honkavaara

Viestintäkoordinaattori

sanni.honkavaara@tulus.fi

+358 44 751 3100

Riikka Finnilä

Verkkoviestinnän suunnittelija

riikka.finnila@tulus.fi

+358 50 547 9997

Paula Kontiainen

Graafinen suunnittelija

paula.kontiainen@tulus.fi

+358 50 475 5035

Pekka Vitamaa

Visuaalinen johtaja, partneri

pekka.vitamaa@tulus.fi

+358 50 579 3201

Tuija Lahti

Graafinen suunnittelija

tuija.lahti@tulus.fi

+358 44 751 3107

Siru Salminen

Sosiaalisen median asiantuntija

siru.salminen@tulus.fi

+358 50 579 3206

Taru Nylund

Markkinointiviestinnän suunnittelija

taru.nylund@tulus.fi

+358 44 751 3102

Rekrytoimme!

Haluatko liittyä seuraan? Innokas pöytälaatikkomme odottaa sinua!

liisa.oksanen@tulus.fi

+358 50 579 3205

Mietityttääkö viestintä? Ota yhteyttä niin mietitään yhdessä!

Mistä olet kiinnostunut?