Ota yhteyttä

Mietityttääkö viestintä? Ota rohkeasti yhteyttä! Myös lomakkeemme vie viestisi luotettavasti perille.
Uusista asiakkuuksista Tuluksessa vastaavat Liisa, Janne, Johanna ja Petra.

 

Liisa Oksanen

Toimitusjohtaja, viestintäasiantuntija, partneri
liisa.oksanen@tulus.fi
+358 50 579 3205

Janne Suokas

Liiketoimintajohtaja, viestintäasiantuntija
janne.suokas@tulus.fi
+358 44 751 0211

Johanna Lassy-Mäntyvaara

Johtava viestintäasiantuntija
johanna.lassy@tulus.fi
+358 40 584 9569

Petra Niemi

Projektipäällikkö, viestintäasiantuntija
petra.niemi@tulus.fi
+358 44 751 3101

Anni Pakkala

Minna Kumpu

Digitaalisen viestinnän projektipäällikkö
minna.kumpu@tulus.fi
+358 50 579 3203

Maija Veteläsuo

Hallituksen puheenjohtaja, partneri
maija.vetelasuo@tulus.fi
+358 500 736 202

Saara Töyssy

Kehityspäällikkö, viestintäasiantuntija
saara.toyssy@tulus.fi
+358 44 751 3104

Laura Merilä

Viestintäasiantuntija, työyhteisövalmentaja
laura.merila@tulus.fi
+358 50 579 3207

Sara Steensig

Paula Huvinen

Anu Ritvanen

Vera Aarteinen

Visuaalisen viestinnän suunnittelija
vera.aarteinen@tulus.fi
+358 50 579 3208

Jonna Niemi

Viestintäkoordinaattori
jonna.niemi@tulus.fi
+358 50 326 0070

Riikka Finnilä

Verkkoviestinnän suunnittelija
riikka.finnila@tulus.fi
+358 50 547 9997

Pekka Vitamaa

Graafinen suunnittelija, partneri
pekka.vitamaa@tulus.fi
+358 50 579 3201

Tuija Lahti

Graafinen suunnittelija
tuija.lahti@tulus.fi
+358 44 751 3107

Siru Salminen

Sosiaalisen median asiantuntija
siru.salminen@tulus.fi
+358 50 579 3206

Taru Nylund

Markkinointiviestinnän suunnittelija
taru.nylund@tulus.fi
+358 44 751 3102

Rekrytoimme!

Haluatko liittyä seuraan? Innokas pöytälaatikkomme odottaa sinua!
liisa.oksanen@tulus.fi
+358 50 579 3205

Mietityttääkö viestintä ja markkinointi? Ota yhteyttä tai jätä tarjouspyyntö ja jatketaan matkaa yhdessä!

Mistä olet kiinnostunut?