Tiimidemo

Tuija Lahti

Graafinen suunnittelija

tuija.lahti@tulus.fi

+358 44 751 3107

Pekka Vitamaa

Visuaalinen johtaja, partneri

pekka.vitamaa@tulus.fi

+358 50 579 3201

Paula Kontiainen

Graafinen suunnittelija

paula.kontiainen@tulus.fi

+358 50 475 5035

Taru Nylund

Markkinointiviestinnän suunnittelija

taru.nylund@tulus.fi

+358 44 751 3102

Jonna Niemi

Viestintäkoordinaattori

jonna.niemi@tulus.fi

+358 50 326 0070

Siru Salminen

Sosiaalisen median asiantuntija

siru.salminen@tulus.fi

+358 50 579 3206

Vera Aarteinen

Visuaalisen viestinnän suunnittelija

vera.aarteinen@tulus.fi

+358 50 579 3208

Älä jää munimaan – Ota yhteys Tulus-akatemiaan!

Tulus-akatemia tarjoaa koulutusta viestinnästä ja markkinoinnista ja alan parhaista työkaluista, kanavista ja käytännöistä. Räätälöimme koulutuksen vastaamaan tarvettasi. Valitse esimerkkiteemoista tai kerro koulutustarpeestasi avoimessa kentässä.